NEJOBLÍBENĚJŠÍ


JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

 

Na této stránce bychom vám rádi poradili, jak v našem e-shopu co nejsnadněji najít ten správný produkt, ideální právě pro vás. Samozřejmě můžete proklikat každou položku, ale doporučujeme použít naše vychytané fitrování.

 

ZÁKLADNÍ TŘÍDĚNÍ  A FILTROVÁNÍ

1) třídění podle typu produktu

Pokud hledáte konkrétní produkt, například pouze boxerky nebo tílko, stačí výběr omezit kliknutím na danou podkategorii.

2) filtrování a řazení dle ceny

Pokud je váš rozpočet omezen, případně prostě hledáte nějakou výhodnou nabídku, která vám padne do oka, použijte řazení dle ceny, případně můžete cenové rozpětí produktů omezit posuvníky

 

ROZŠÍŘENÉ FILTROVÁNÍ DLE PARAMETRŮ

Rozšířené filtrování zobrazíte kliknutím na odkaz „Parametry“, vyberete záložku „Dostupnost“ a zaškrtnete příslušný checkbox. Filtry lze hromadně nebo i jednotlivě vypnout kliknutím na „křížek“.

3) Filtrování dle dostupnosti

Nemůžete-li  se už dočkat, až obléknete nové oblečení z našeho shopu, zobrazte si pouze zboží „skladem“. Pokud vám naopak nevadí si počkat na ten ideální produkt, prohlédněte si naší nabídku zboží „na objednávku“. Tady bychom ale rádi upozornili, že termín dodání není zrovna krátký, neboť produkty N2N k nám putují pěkně přes moře nejméně 3-4 týdny od objednání.

4) Filtrování dle velikosti

Tento filtr asi využijete nejvíce. Proč se také dívat na zboží v jiné velikosti, než potřebuje, že …

5) Filtrování dle barvy

Máte rádi červenou? Není nic snazšího než si jí zakliknout.